Žiju

15. červenec 2017 | 08.13 |

Jak asi tušíte, blogování je už delší čas stranou mých zájmů. Život sám je mnohem zábavnější. Je toho hodně, o co bych se ráda s vámi podělila, ale život je příliš krátký na to, aby ho člověk trávil nad klávesnicí od počítače. Neříkám, že na počítač nechodím, ale je to mnohem méně, než když jsem ještě byla "ženou v domácnosti". Prostě některé méně důležité aktivity musely nutně jít stranou. Jenže na druhou stranu, nechci o tento blog přijít, je v něm kus mého života, takže musím čas od času něco publikovat. Takže toto berte jen jako takový výplňový článek "z povinnosti". A aby nebyl tak strohý, dám vám sem alespoň odkazy na nějaká svoje a synova videa, která jsme za poslední rok natočili. Nebojte, zas tak moc jich není

Hrátky s panenkami v rámci projektu "Inspirace hudbou":

www.youtube.com/watch

Toto je můj pokus o animaci. Jak píšu, je to pokus, navíc první, takže jsem si s tím moc nehrála, jen jsem si chtěla vyzkoušet, jak se to dělá.

www.youtube.com/watch

I toto je svým způsobem pokus, při kterém jsem si chtěla vyzkoušet různé efekty přechodů z jedné fotografie na druhou.

Další videa natáčel můj syn, touží být youtuberem. Já se podílela spíš jen radami. I u něj jsou to zatím převážně pokusy, takže žádnou velkou slávu nečekejte. Přesto za jakoukoliv jeho podporu, především formou odběrů, like nebo alespoň komentáře přímo pod jednotlivá vide, budu opravdu moc vděčná.

Zatím natáčí dvě série:

1. hudební - od října loňského roku se učí hrát na klávesy:

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

2. modelářskou - Rád si hraje s mými panenkami, ale jakožto kluk se za to trošku stydí, takže to maskuje výrobou doplňků.

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

Škoda, že nemám tolik času se mu věnovat a pomoct mu s dalšími videi - hlavně tedy s jejich editací. Ale určitě zase bude jak skončí práce na zahrádce. Zatím se mějte krásně, užívejte si léto a zase někdy....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Žiju lenča 15. 07. 2017 - 16:26
RE: Žiju Čerf 16. 07. 2017 - 08:27
RE: Žiju adil 16. 07. 2017 - 19:59