Nemalé radosti 11

18. prosinec 2016 | 18.36 |

Listopad skončil už před delší dobou. Bohužel v té době jsem nebyla v nejlepší náladě - svět kolem sebe jsem viděla docela černě a i když během listopadu bylo pár hezkých chvilek, nějak jsem si na ně zrovna nedokázala vzpomenout. Nemusíte se o mě bát, ta "blbá nálada" netrvala tak dlouho, jen do té doby, než mě napadlo několik možných řešení vzniklé situace. Pak jsem se aktivně pustila do boje na různých frontách, což mi zaplnilo téměř všechen volný čas. Naštěstí většinu článků pro své ostatní blogy jsem měla připravenou "do zásoby".

Tak konečně si připomeňte spolu se mnou, co se dělo v listopadu.

  • Podařilo se mi "ulovit" několik nových panenek. Za zmínku stojí především vousatý Ken, po kterém už nějaký ten čas toužím.
  • I další bod je věnován panenkám. Před časem jsem si koupila panenku, na které jsem si chtěla vyzkoušet předělávku. Nemám s tím zatím žádné zkušenosti, takže jsem postupovala poměrně pomalu a pro každou chystanou změnu jsem studovala informace na internetu. Výsledek sice není úplně podle mých představ, ale i tak jsem spokojená. Předvést se vám to chystám v lednu na barbinkovském blogu.
  • Předělávání panenek se mi zalíbilo a tak jsem si koupila několik obyčejných a hodně jetých panenek k dalším pokusům. Cenově vyšly 20-30 kč/ks. U některých už mám vymyšleno, co s nimi provedu, ale ještě jsem se do žádných úprav nepustila, protože si chci nafotit panenky i v původním stavu - no a k tomu se nějak nemůžu dostat.
  • Začínám mít pocit, že listopadové radosti byly především nákupní. Dalším bodem je totiž nákup dvou nových knih a několika dalších z antikvariátu.
  • Ale teď už i z jiného soudku. Víte, že v listopadu jsme s manželem oslavili už patnácté výročí svatby. A pořád jsme zamilovaní a šťastní jako tenkrát. Tedy aspoň já.
  • Koncem listopadu jsme si udělali takový malý sraz "prostějovské odnože" Ženského klubu. Úžasné setkání. Holky, jestli to některá čtete, tak vězte, že už se těším na další.
  • Už dlouho jsem chtěla zkusit uvařit pomerančovou marmeládu. Když jsem natrefila na poměrně laciné pomeranče, pustila jsem se do ní. Myslím, že se mi povedla.
  • Jsem strašně moc pyšná na svého synka. Hra na klávesy ho baví a hraje moc pěkně - tedy na to, že se učí teprve dva měsíce. Paní učitelka ho neustále chválí. Jeho nejoblíbenější skladba je zřejmě Bethovenova Óda na radost, samozřejmě ve zjednodušené verzi. Také pilně trénuje vánoční koledy.

Tak a to je tentokrát vše. Protože už se asi do svátků neuvidíme, tak vám všem přeju krásné Vánoce bez zbytečného předvánočního stresu s dárky pod stromečkem, co udělají obdarovaným radost. A do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody.... Prostě všechno to, co člověk potřebuje, aby se cítil dobře.

Pomerančová marmeláda

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nemalé radosti 11 adil 19. 12. 2016 - 00:36
RE: Nemalé radosti 11 janinka 19. 12. 2016 - 17:49
RE: Nemalé radosti 11 janinka 19. 12. 2016 - 17:51