Nemalé radosti 10

1. listopad 2016 | 21.19 |

Říjen začal slibně a při pohledu do kalendáře jsem se na něj těšila. Čekala mě spousta zajímavých událostí: nejen soukromých, ale i veřejné akce. Jenže... Když se ohlédnu zpět, tak nečekané okolnosti mé plány často zhatily. Nakonec si musím přiznat, že za letošní rok byl říjen zatím nejnáročnějším obdobím. Ale jak jsem naznačila, začal slibně, to znamená, že pár hezkých okamžiků se najde.

  • Začátek října byl ve znamení setkání členek Ženského klubu. Scházíme se pravidelně 2x do roka. Jelikož mi letos jarní setkání nevyšlo, o to víc jsem se těšila na toto.
  • V rámci srazu Ženského klubu jsem si domluvila i soukromou schůzku s mou dlouholetou blogovou přítelkyní Vendy. Setkání tváří v tvář bylo úžasné. Vendy je i ve skutečnosti stejně milá jako na blogu.
  • Moje dcera nás znovu navštívila. Její návštěvy bývají velmi řídké a přiznám se, že mi dost chybí.
  • Se synem jsme se pustili do výroby různých doplňků pro panenky. Začali jsme dekoracemi pro nastávající halloween.
  • Na halloween jsme se synem vydlabali dýňového bubáčka. Ne,  že by mě ten svátek nějak učaroval, ale vítám každou příležitost, kdy mám možnost syna zabavit i něčím jiným, než je počítač.
  • Koupila jsem si další dvě panenky Barbie - fakt úžasné.
  • Další milé setkání, tentokrát se vzdálenou příbuznou. Pro náš rodiný vztah snad neexistuje pojmenování - je to sestřenice mojí mámy. Ale je jen o pár let starší než já a dokonce mladší než můj manžel. A dokud žila babička, setkávaly jsme se poměrně často. Je docela zázrak, že se zrovna my dvě na sebe pamatujeme. Při pokecu vyšlo najevo, že si ze všech babiččiných vnoučat pamatuje právě jenom mě. Na oplátku jsem jí přiznala, že ze všech mamčiných bratranců a sestřenic si já pamatuju právě jen ji a jen z doslechu vím, že má i bratra.
  • Založila jsem si další blog, věnovaný ženám, které se nějakým způsobem zapsaly do historie. Zatím tam toho moc není, ale doufám, že najdu čas se tomuto tématu více věnovat. Zvu vás tímto k jeho návštěvě: Svět výjimečných žen

A to je asi tak vše. Tentokrát mám pocit, že kdybych dávala dohromady seznam problémů a strastí, byl by podstatně delší. Ale nechci si je připomínat. Stačí, že se v tom neustále babře moje podvědomí. V listopadu mě nic moc nečeká, tedy plánovaného. Ale jako každý měsíc, určitě se něco objeví. Nechám se překvapit. A na prosinec se těším, vždyť budou Vánoce - a já si je umím udělat pěkné a pohodové.

halloween

Kotlík a ohniště vyráběl Honzík (s mou malou dopomocí)

Uložit

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nemalé radosti 10 tlapka 02. 11. 2016 - 11:00
RE: Nemalé radosti 10 vendy 05. 11. 2016 - 14:32